Giriş Yap

Kayıt

Üye olduktan sonra rezervasyon bilgilerini profilinizden görüntüleyebilir, turdan sonra da turla ilgili yorumlarınızı yazıp inceleme puanı verebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
Ad*
Soyad*
E-Posta*
Telefon*
Ülke*
* Bir hesap oluşturduğunuzda JoinTour ve TURSAB Güvencesi ile birlikte olursunuz.

Zaten üye misiniz ?

Giriş Yap

Giriş Yap

Kayıt

Üye olduktan sonra rezervasyon bilgilerini profilinizden görüntüleyebilir, turdan sonra da turla ilgili yorumlarınızı yazıp inceleme puanı verebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
Ad*
Soyad*
E-Posta*
Telefon*
Ülke*
* Bir hesap oluşturduğunuzda JoinTour ve TURSAB Güvencesi ile birlikte olursunuz.

Zaten üye misiniz ?

Giriş Yap

Automechanica Frankfurt Fair

Otomotiv Fuarı
Otomotiv Fuarı
26/03/2021

Rezervasyona Başla

İstek Listesine Ekle

İstek listesine eklemek için bir hesaba ihtiyacınız var

88

Neden bizimle çalışmalısınız?

  • Sorunsuz etkinlik ve en iyi fiyat garantisi
  • 7/24 Müşteri Desteği
  • Özenle seçilmiş Tur & Etkinlikler
  • TURSAB İptal Güvence Paketi


Aklınıza takılan bir konu mu var?

Bizi aramaktan çekinmeyin. Uzman bir ekip olarak sizinle görüşmekten memnuniyet duyarız.

+90 224 452 9940

info@jointurizm.com.tr

5 Gün
Tarih Aralığı : 8 - 12 Eylül 2020
Sekötr: Otomotiv ve Yan Sanayi
Frankfurt, Almanya
Teşvik : Var
Kontenjan : 35
Organizasyon : Messe Frankfurt
Tur Hakkında

Türkiye`den yaklaşık 200 firmanın ürün ve hizmetlerini sergileyeceği uluslararası platformda, otomotiv yedek parçaları, sistemler, elektronik parçaları, onarım ve bakım ürünleri, aksesuarlar ve otomobiller için her türlü detay bulunacak. Geçtiğimiz yıllarda ihracatının yüzde 70`ini Avrupa Birliği ülkelerine yönelik olarak gerçekleştiren Türk otomotiv yan sanayi sektörü, ülke ekonomisine yılda 3,6 milyar dolarlık katma değer, en az 3 milyar dolarlık ihracat geliri sağlayabilecek ve yılda 450 milyon dolar yatırım yapabilecek potansiyele ulaşmıştır.

Türk otomotiv yan sanayi firmalarının dünyaya açılması için çok önemli bir platform olan Automechanika Frankfurt, imalatçı-yatırımcı-alıcı üçlüsünü bir araya getirerek yeni iş imkanlarına zemin hazırlamaktadır. 2014 yılındaki fuar 4,500’den fazla katılımcı firmayı ve 200 bine yakın ziyaretçiyi ağırlamıştır. 4 kıtada 10 fuar olarak organize edilen Automechanika fuarları arasında Almanya Frankfurt’daki otomotiv fuarı, en büyük otomotiv ve yedek parça fuarı olarak belirtilmektedir. Sektördeki birçok firma, yatırımlarını yapmak için bu fuarı beklemektedir. Automechanika Frankfurt fuarının, uluslararası bir fuar olması özelliği; ithalat fırsatlarından faydalanmak isteyen sektörün, lider Alman firmalarının fuara olan katılımını da etkilemiş ve katılımın artmasını sağlamıştır.

Katılımcı Sayısı:

4000 katılımcı (Tümünü Gör)

Toplanma Saati

Uçuş Saatinden 3 Saat Önce

Fuar Detayları

Katılımcı ProfiliOtomotiv ve Yan Sanayi

“Ambulanslar, Oto filo yönetimi, Otomotiv Parçaları, Oto Boya Kaplama, Araç Bakım, Oto İmalat, Car Hizmet, Car Tuning, Araba Yıkama, Bisiklet, Elektrikli Araçlar, Çatal-Lift Truck, Dişli ve Sürücüler Teknolojisi, Kaldırma Platformları, Oldtimerparts, Kurtarma Aracı Özel Araçlar, Özel Taşıma Araçları, Özel Araç Ekipmanları, Depolama Ekipmanları, Ek Eğitim, Telematik, Araçlar, Eğitim, Ulaşım Araçları, Lastikler, Yardımcı Araçlar, Araç tanı teknolojisi, Araçlar, Tekerlekler

Türkiye’den KatılanFirmalar

Güncel bilgileri organizatör firmanın web sitesinden edinebilirsiniz.

Ziyaret TarihiSaat Detayları

Katılım Saatleri
09,00 – 18,00

VizeBilgileri

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ALMANYA vizesi almak zorundadırlar. YEŞİL (Hususi) GRİ(Hizmet) ve KIRMIZI (Diplomatik) pasaportlara vize uygulanmamaktadır. DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN GEREKLİ OLAN EVRAKLARLA İLGİLİ LÜTFEN SEYAHAT DANIŞMANINIZ İLE İRTİBAT KUTUNUZ. JOIN TURİZM 0224 452 99 40

Harita
Fotoğraflar

Hemen Başvurun

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu uygun şekilde doldurarak bizimle iletişime geçin, sizi arayalım.